קורס הורות אבולוציונית: מלידה עד גיל שלוש

הורות אבולוציונית.png

איך לגדל תינוק פרה היסטורי במאה ה 21?

הגישה האבולוציונית- ביולוגית נותנת לנו הבנה עמוקה של צרכי התינוק שלנו. בארבעה מפגשים מרתקים נלמד לקרוא את הקוד הגנטי הבסיסי של התינוק שלנו ולדייק את ההורות שלנו בהתאם. הנקה והאכלה מבקבוק, שינה, מגע, מעבר למוצקים והאכלה עד השנה השלישית, למידה ופליאה, וויסות הדדי, התמודדות עם תופעות התנהגותיות ורפואה טבעית (מידע על צמחי מרפא ושמנים ישולב לאורך הקורס).  

המפגשים:

מפגש ראשון- תינוק פרה היסטורי

הנושאים במפגש: הגישה האבולוציונית, ציר זמן אנושי, איך לגדל הומוסיפיינס מאושר, השעה הקדושה, מיקרו- עולם: המיקרוביוטיקה והלידה, בכי- האבולוציה של הבכי, מגע, נשיאה. 

מפגש שני: הזנה

הנושאים במפגש: 1000 הימים הראשונים, האכלה מבקבוק ויניקה לא תזונתית, הנקה בגישה אבולוציונית, חלב אם, המיקרוביום של חלב האם, תנוחות הנקה בגישה האבולוציונית. עד מתי להניק? כיצד יונק תינוק פרה היסטורי?

מפגש שלישי: שינה

"שינקה", לינה משותפת- מדוע תינוק צריך לישון עם הוריו, לינה משותפת בטוחה, הירדמות עצמאית, שינה בחדר נפרד, מסייעי הירדמות, וויסות הדדי, הורמונים ושינה, התפתחות ושינה. מיטת מעבר ושינה בשנה השנייה והשלישית. 

מפגש רביעי: למידה ופליאה ותזונה

המפגש הזה יחולק לשניים, בחלק הראשון נעסוק בלמידה ומשחק בגישה האבולוציונית וגם בתסכול, משברי התנהגות והתפתחות והורות מעשית. בחלק השני נעסוק במעבר למוצקים ותזונה עד השנה השלישית.  

הורות אבולוציונית מחירים.png

קצת עלי

אני מיה דובינסקי מנחת הורים בגישה אבולוציונית- ביולוגית, יועצת הנקה ושינה ומכשפה טובה. בעלת חברת MILKCARE כוח מהטבע לאם ולתינוק. הקדשתי את העשור האחרון לסייע להורים בתחילת הדרך לממש את מטרות ההורות שלהם בשינה, הנקה, מגע ועוד.  

7I3A7429.JPG