קצת עלי

7I3A7429.JPG
הנסיון שלי

הקמה וניהול של מרכז ההורות "זולזו" 

 

משחקייה ומקום מפגש ותמיכה להורים מרחבי תל אביב. במרכז קליניקת הנקה, מגוון פעילויות לילדים, הרצאות וסדנאות להורים.  

יועצת הנקה מוסמכת IBCLC

יועצת הנקה במחלקת היולדות של בית החולים איכילוב ובמלונית מאמי ליס. 

מנהלת מרכז התמיכה בהנקה בזולזו תל אביב הכולל קליניקה קהילתית ומרכז סטאז' למדריכות הנקה. 

תמיד זמינה עבורך: 0528600526
ייעוץ והדרכה בנושא הנקה מטעם קופ"ח כללית 

עמיתות כללית מושלם זכאיות להשתתפות של הקופה במימון מפגשי היעוץ וההדרכה בנושא הנקה. 

הפילוסופיה שלי

אני מאמינה שכשמשפחה חדשה נולדת נולד איתה עולם חדש ומיוחד. כל משפחה מפלסת את דרכה בתוך עולם ההורות ואין דרך אחת נכונה. הדבר החשוב ביותר הוא שהורים וילדים יהיו מאושרים ומסופקים. כאשר אני מגיע למשפחה אני מנסה לראות איך אוכל לעזור להם להגיע לפתרון הנכון עבורם. אני רואה את ההורים ומשתדלת לאזן בין הצרכים שלהם וצרכי התינוק כך שכולם יהיו שמחים. 

" רציתי להגיד לך מיה, אני חושבת הרבה עליך ועל איך שהמפגש שלנו שינה לי את החיים. עזרת לי מאוד אני ואיתיצ'וק אומרים לך תודה כל יום" יעל ד. 

"בזכות האכפתיות, האהבה והתמיכה של מיה אני עדיין מניקה את בתי בת השנה". סיוון ר

"אני אמא לילדה בת שנה וחצי, פניתי אל מיה כאשר הרגשתי ירידה בכמויות החלב ורציתי לדעת איך להגביר את הכמות. מיה סייעה לי לאורך תקופה של הגברת החלב ושמחה לעזור לי בכל שאלה.

הרגשתי שמיה היא מקצועית, אדיבה ונעימה והיה לי מאוד נוח להתייעץ איתה.אני ממליצה על מיה לכל אמא שמחפשת מדריכת הנקה".  גלי ש.

מפגשי מעקב

לאחר הפגישה הראשונית אתן זכאיות למפגש מעקב במחיר מוזל. המעקב חשוב להצלחת הייעוץ ומומלץ לשמור על קשר. 

גמילה

כשאתם מוכנים להתחיל בתהליך הגמילה אוכל לעמוד לצדכם ולעזור לכם לעשות זאת בדרך הטובה ביותר עבורכם. 

הפנייה לטיפול רפואי מתאים

כאשר הצורך יעלה אוכל להדריך אתכם לפנות לטיפול רפואי או פרא- רפואי המתאים לכם. הפנייה לגורם הנכון בזמן הנכון יכולה לחסוך זמן ובעיות. 

הסיפור שלי

כשילדתי את בתי הבכורה תמר, קשר ההנקה היה מאוד חשוב לי. כבר לפני הלידה חשבתי שארצה להניק ודמיינתי את ההנקה כחיבור מושלם ביני ובין הבת שלי. לצד החלומות היו לי גם פחדים שלא אצליח להניק. הגעתי ללידה במחשבה של "יהיה מה שיהיה". לאחר הלידה הצלחתי להניק אך מהר מאוד התעוררו בעיות בהנקה שגרמו לי תסכול רב. היו לילות שבהם אני ותמר פשוט בכינו יחד.

בעצת חברות החלטתי להזמין יועצת הנקה שתעזור לי. היועצת עזרה לי לחזור לדרך המלך בהנקה ולהגיע למה שדמיינתי. אחרי שראיתי כמה היא עזרה לי החלטתי שזה מה שאני רוצה לעשות בחיי. לאחר שסיימתי את הכשרתי כמדריכת הנקה הקמתי את מרכז ההורות "זולזו" בתל אביב מתוך מטרה להפוך אותו למקום מפגש וחיבור בין הורים ויצירת קהילה תומכת. אני אוהבת לעבוד עם אנשים ולהרגיש שאני משפיעה לטובה על חייהם של הסובבים אותי. אני מקווה שבעבודתי אני משנה את העולם לטובה.  

עוד קצת

אני אמא לשתי בנות ובן, מקימת מרכז ההורות "זולזו", יועצת הנקה בבית החולים איכילוב יועצת הנקה מטעם קופת חולים כללית, מנהלת פורטל ההנקה lehanik.com. יועצת שינה בגישה הוליסטית. 

כיועצת הנקה אוכל לעזור ב:

הכנה להנקה

מפגש אישי או קבוצתי לפני הלידה בו תקבלו את כל המידע הנחוץ כדי להתחיל את ההנקה ברגל ימין. במפגש נשוחח על הטעיות הנפוצות שיש להימנע מהן ועל הדרך הטובה ביותר לקדם את קשר ההנקה.  

עזרה בחיבור ראשוני

סיוע לביסוס קשר ההנקה הראשוני עוד בבית החולים. מציאת החיבור האידיאלי לאם ותינוק. 

טיפול בבעיות בהנקה

התמודדות עם בעיות שעולות בהנקה כגון גודש, פצעים בפטמה, כאבים, חוסר שקט אצל התינוק, אי עלייה במשקל, חוסר בחלב, עודף חלב, פליטות מרובות, ריפלוקס, לשון קשורה ועוד.  

תמיכה טלפונית

לפני ואחרי המפגש אהיה זמינה עבורכם לשאלות ולתמיכה בכל הנוגע להנקה עד לגמילה. אתם מוזמנים ליצור קשר בכל עת ובכל עניין. 

גיבוש סדר יום

החודשים הראשונים בחיי התינוק לעיתים מאופיינים בתחושה של איבוד שליטה וכאוס. גיבוש סדר יום קבוע יכול לעזור לקבל חזרה את תחושת השליטה והביטחון בהורות.  

מעבר למוצקים

אשמח ללוות אתכם ואת תינוקכם בגילוי עולם מופלא של טעמים, מרקמים, ריחות וצבעים. בתהליך המעבר למוצקים אסייע בטיפים, רעיונות, מענה לשאלות ומתכונים טעימים במיוחד.