קצת עלי

הנסיון שלי

הקמה וניהול של מרכז ההורות "זולזו" 

 

משחקייה ומקום מפגש ותמיכה להורים מרחבי תל אביב. במרכז קליניקת הנקה, מגוון פעילויות לילדים, הרצאות וסדנאות להורים.  

יועצת הנקה מוסמכת IBCLC

יועצת הנקה במחלקת היולדות של בית החולים איכילוב ובמלונית מאמי ליס. 

מנהלת מרכז התמיכה בהנקה בזולזו תל אביב הכולל קליניקה קהילתית ומרכז סטאז' למדריכות הנקה. 

תמיד זמינה עבורך: 0528600526
ייעוץ והדרכה בנושא הנקה מטעם קופ"ח כללית 

עמיתות כללית מושלם זכאיות להשתתפות של הקופה במימון מפגשי היעוץ וההדרכה בנושא הנקה. 

הפילוסופיה שלי

אני מאמינה שכשמשפחה חדשה נולדת נולד איתה עולם חדש ומיוחד. כל משפחה מפלסת את דרכה בתוך עולם ההורות ואין דרך אחת נכונה. הדבר החשוב ביותר הוא שהורים וילדים יהיו מאושרים ומסופקים. כאשר אני מגיע למשפחה אני מנסה לראות איך אוכל לעזור להם להגיע לפתרון הנכון עבורם. אני רואה את ההורים ומשתדלת לאזן בין הצרכים שלהם וצרכי התינוק כך שכולם יהיו שמחים. 

" רציתי להגיד לך מיה, אני חושבת הרבה עליך ועל איך שהמפגש שלנו שינה לי את החיים. עזרת לי מאוד אני ואיתיצ'וק אומרים לך תודה כל יום" יעל ד. 
הסיפור שלי

כשילדתי את בתי הבכורה תמר, קשר ההנקה היה מאוד חשוב לי. כבר לפני הלידה חשבתי שארצה להניק ודמיינתי את ההנקה כחיבור מושלם ביני ובין הבת שלי. לצד החלומות היו לי גם פחדים שלא אצליח להניק. הגעתי ללידה במחשבה של "יהיה מה שיהיה". לאחר הלידה הצלחתי להניק אך מהר מאוד התעוררו בעיות בהנקה שגרמו לי תסכול רב. היו לילות שבהם אני ותמר פשוט בכינו יחד.

בעצת חברות החלטתי להזמין יועצת הנקה שתעזור לי. היועצת עזרה לי לחזור לדרך המלך בהנקה ולהגיע למה שדמיינתי. אחרי שראיתי כמה היא עזרה לי החלטתי שזה מה שאני רוצה לעשות בחיי. לאחר שסיימתי את הכשרתי כמדריכת הנקה הקמתי את מרכז ההורות "זולזו" בתל אביב מתוך מטרה להפוך אותו למקום מפגש וחיבור בין הורים ויצירת קהילה תומכת. אני אוהבת לעבוד עם אנשים ולהרגיש שאני משפיעה לטובה על חייהם של הסובבים אותי. אני מקווה שבעבודתי אני משנה את העולם לטובה.  

עוד קצת

"בזכות האכפתיות, האהבה והתמיכה של מיה אני עדיין מניקה את בתי בת השנה". סיוון ר

אני אמא לשתי בנות ובן, מקימת מרכז ההורות "זולזו", יועצת הנקה מטעם קופת חולים כללית, מנהלת פורטל ההנקה lehanik.com.

"אני אמא לילדה בת שנה וחצי, פניתי אל מיה כאשר הרגשתי ירידה בכמויות החלב ורציתי לדעת איך להגביר את הכמות. מיה סייעה לי לאורך תקופה של הגברת החלב ושמחה לעזור לי בכל שאלה.

הרגשתי שמיה היא מקצועית, אדיבה ונעימה והיה לי מאוד נוח להתייעץ איתה.אני ממליצה על מיה לכל אמא שמחפשת מדריכת הנקה".  גלי ש.

מיה דובינסקי

יועצת הנקה

טלפון: 052-8600526

  • Facebook Clean Grey