top of page

הדור הבא של משאבות החלב - רמת בית חולים, גודל של כף יד (וגם לשבת)

בשיתוף קליניקייר

פוסטים פופולרים

Mother and Baby Sleeping
בקבוק פורמולה 3.jpg
Infant_drinks_milk_from_bottle.jpg

מוצץ, כן או לא?

 

6 דקות קריאה

הנקה בהריון

 

5 דקות קריאה

הנקה ומחזור

 

 

8 דקות קריאה

מה יש בחלב אם?

 

6 דקות קריאה

מתכונים להגברת חלב

 

8 דקות קריאה

Baby Playing with Building Blocks

מהי הנקה טובה?

 

3 דקות קריאה

CliniCare Dual Pro - Black - Front Tilte

את דנה, אמא לפג שנולד בשבוע 28 פגשתי באישון לילה (כן זה היה 21:00 בערב אבל אני אמא לשלושה שעובדת במשרה מלאה אז בשבילי 21:00 זה לא רק אישון אלא גם לישון). ראיתי אותה ממש לפני שהלכתי הביתה בחדר ההנקה בבית החולים בו אני עובדת. דנה ישבה מחוברת למשאבת בית החולים שואבת את הזהב הלבן עבור הקטנטן שלה. היא העדיפה לשבת שם ולשאוב ולא לנסוע הביתה כדי ליהנות מהיתרונות של המשאבות הגדולות והחזקות בבית החולים. משאבות בית החולים שייכות להגדרה ייחודית של משאבות שקרוייה על שם המקום בו מוצאים אותן בדר"כ "רמת בית חולים". המשאבות האלו מיועדות להעברה בין משתמשות לחלקן יש שני מנועים מה שמאפשר שאיבה בעוצמה חזקה יותר בכל צד. הן גדולות וכבדות, קשה לסחוב אותן ממקום למקום. המחיר שלהן גבוה מאוד ואם רוצים שתהיה כזו בבית ניתן לשכור אותה במחיר שדומה למחיר קניית משאבה בייתית.

כשהכרתי את המשאבה החדשה של קליניקייר שהיא משאבת בית חולים שגודלה כגודל כף יד ומחירה כמחיר משאבה בייתית, חשבתי על דנה וכמה היתה יכולה ליהנות מהאפשרות לשאוב בנוחות של ביתה ולקחת איתה את המשאבה גם לבי החולים, אפילו לשאוב לצד מיטת הפג הקטנטן שלה.

בקבוק פורמולה 3.jpg

רמת בית חולים- שמירה על בריאות האם והתינוק

משאבות שאינן ברמת בית חולים לא נועדו להעברה בין משתמשות. כשאמא שוכרת משאבה שאיננה ברמת בית חולים היא מסתכנת בכך שחיידקים מהשואבת הקודמת יגיעו אל החלב שלה דרך מנוע המשאבה. לכן מאוד לא מומלץ להשכיר משאבות שאינן ברמת בית חולים. עד היום היה מאוד יקר להשתמש במשאבה ברמת בית חולים מחוץ לבית החולים. מחיר הקנייה הוא אלפי שקלים וכ 300 שקלים לחודש השכרה, עד כדי כך שאימהות רבות העדיפו לקנות משאבה בייתית.

כשקונים משאבה בייתית מפסידים את היתרון הענק השני של המשאבות האיכותיות יותר ברמת בית חולים- שני מנועים! במשאבה בייתית רגילה יש מנוע אחד. כשאמא שואבת דו צדדית (בשני השדיים באותו הזמן) מנוע אחד מתחלק על שני הצדדים והעוצמה פוחתת לעומת שאיבה בצד אחד. במשאבה ברמת בית חולים העוצמה בשאיבה דו-צדדית לא פוחתת.

משאבת קליניקייר- כל היתרונות של משאבה ברמת בית חולים בגודל של משאבה בייתית

כשישבתי עם דורון המפתח של משאבת קליניקייר בחדר הפיתוח שלהם, סביבנו היו כל הדורות הקודמים של המשאבות, בערך מהיום בו התחילו לשאוב חלב אם. התרגשתי לראות איך הטכנולוגייה התקדמה. לא האמנתי בהתחלה שאפשר להשיג את אותה עוצמה שהמשאבות הענקיות בבית החולים מגיעות אליה עם משאבה קטנטנה כמו הקליניקייר. אבל איכשהו, קליניקייר הצליחו לאזן בין עוצמה לגודל. כשדורון הראה לי על מד וואקום את עוצמת השאיבה של הקליניקייר הקומפקטית, גם במצב דו- צדדי, לא האמנתי למראה עיניי. המחשבה שהשקיעו בקליניקייר על הנוחות של האם לצד היעילות של השאיבה, הביאה לכך שהיום כבר אין צורך לפנות מקום בבית (ולמשכן אותו) כשרוצים להביא הביתה משאבת בית חולים.

לא רק שהצליחו להגיע לרמת בית חולים מבחינת הבטיחות והעוצמה, הוסיפו עוד פיתוח שלא היה עד היום במשאבות דיגיטליות כלל, אפילו לא אלו ברמת בית חולים. במשאבת קליניקייר ניתן לשאוב בעוצמה שונה בכל צד. הרי אנחנו לא מכונה ויכול להיות שעוצמה שונה בכל צד דרושה כדי להשיג תוצאה יותר טובה ללא כאב.  

Family Love

בקליניקייר יש את כל מה שחשוב לי לראות במשאבת חלב

בנוסף לפיתוחים החדשים, שני מנועים עם עוצמות נפרדות ומערכת למניעת מעבר חיידקים לגוף השאיבה, קליניקייר עונה על כל הסעיפים שחשובים לי כיועצת הנקה, במשאבת חלב:

  • בקבוקים וקונוסים עם מערכת שאיבה סגורה שלא מאפשרת מעבר של חיידקים לגוף המשאבה.

  • צג דיגיטלי שמראה את עוצמת השאיבה ואת זמן השאיבה.

  • משאבה שקטה ביותר גם בשאיבה דו צדדית.

  • בטרייה חזקה במיוחד, מאפשרת עד 5 שעות של שאיבה בין טעינות, כי מי רוצה להתעסק עם בטריות (דרך אגב הקליניקייר תוכל גם להטעין לכן את הטלפון אם נגמרה שם הבטרייה וכולנו יודעים כמה חשובה הבטרייה של הטלפון לאמא מניקה).

  • שלב עיסוי, עם אפשרות לשש עוצמות שונות של עיסוי המגביר את שחרור החלב.

  • אפשרות לשליטה במהירות השאיבה, ללא פגיעה בעוצמת השאיבה, ולא רק בעוצמה.

המשאבה מגיעה עם שני גדלים של קונוסים כך שכל אמא יכולה להתאים לעצמה את הגודל המתאים לה. לשימוש בגודל קונוס נכון יש השפעות מרחיקות לכת על הצלחת השאיבה.

חלקי המשאבה ללא ביספינול A או S .   

המשאבה הראשונה שהותאמה במיוחד לאימהות שומרות שבת

קליניקייר הם הראשונים בעולם לפתח משאבה שיש לה הגדרה מיוחדת לשעון שבת העונה על הדרישות המחמירות ביותר של המכון הטכנולוגי להלכה בירושלים. כאשר מחברים משאבה אחרת לשעון שבת יש צורך לעשות פעולות שלא מתיישבות עם שמירת שבת. קליניקייר בשיתוף עם המכון המדעי טכנולוגי להלכה יצרו הגדרה מיוחדת במשאבה לשומרי שבת. אפשר לעשות את כל הכיוון וההכנה של המשאבה לפני שבת ואין צורך לעשות מעבר לכך עם כניסת השבת המשאבה תפעל לפי ההגדרות. אם כן יש צורך לשנות את הגדרות השאיבה ניתן לעשות זאת באופן התואם את ההלכה.

CliniCare Dual Pro - Black - Power Ports

אימהות מספרות על משאבת קליניקייר

ביקשתי מאימהות להתנסות עם המשאבה לכמה ימים ולהשוות אותה למשאבה שיש להן בבית. זה מה שהן סיפרו לי:

הילה: המשאבה נוחה מאוד, הצג ברור. לא מכאיבה.

שחר: רציתי לדעת אם יש אפשרות להשאיר את המשאבה אצלי? התאהבתי בה :) 

יעל: אני שואבת בה כל יום. היא לא כואבת לי, שקטה ומאוד נוח שהיא ניידת. אפילו יצא לי אתמול לשאוב בה באוטו.

עומר: היא נוחה לתפעול. קומפקטית, הסוללה שלה טובה והיא עושה את העבודה. 

איך ניתן להשיג משאבת קליניקייר

אם גם את רוצה ליהנות מכל היתרונות של משאבה ברמת בית חולים אצלך בבית, תוכלי לרכוש אותה באתר של קליניקיירמחיר המשאבה 899 ש"ח.

לפרטים ניתן להתקשר: 1-700-70-2229.

הרשמי לניוזלטר להניק

Congrats! You’re subscribed

0528600526

מיה דובינסקי יועצת הנקה 
  • Facebook Social Icon
bottom of page